ایسنا نوشت: فدریکا موگرینی بعد از نشست وزیران خارجه ایران و ۱ ۴ در پاسخ بوسیله سوال خبرنگاری درباره حدس جلسه و دیداری بین ایران و آمریکا و اینکه ایران می خواهد برجام را ترک کند؟ گفت: داخل باره احتمال دیدار رهبران نمی توانم گفتگو کنم و اینجا هستم به نشانی تسهیل کننده توافق و ضامن برجام. اما استقبال می کنم از تمام تلاش ها و گشوده شدن کانال های گفت وگو. مجمع امروز به وضوح این را در سطح وزرا گفت که مصالحه برجام همچنان پابرجاست و امتداد می دهیم با هدف مشترک برای حفظ آن.

وی امتداد قسط: ما دو ستون داریم یکی مساله هسته ای و دیگری برداشتن بایکوت هاست. ما مجاهدت داریم هر دو حفظ شود و پنهان نمی کنم شاق درون اجرای این هدف وجود دارد اما همچنان همدستی می کنیم تا برجام حفظ کردن شود.

مهتر ت خارجی هیئت قانونگذاری اروپا اظهار کرد: هر اقدامی ایران ارتکاب داده را تا الان می تواند بازگردد به خاطر اینکه این به نفع همه است و بوسیله صرفه پناه و صرفه جویی همه ماست. امیدوارم تعقل شکل پذیری علنی بطی ء و ملاقات امروز بتواند به حفظ کردن برجام در آینده منجر شود.

نوکیا 8.1 با اندروید 10 بوسیله روزرسانی شد

گزارش میدانی از میدان بناء درون شهرهای جدید | حباب بناء در اطراف تهران کوچک پر حرارت شد

تولید محصولات فولکس واگن و اشکودا به ترکیه منتقل می شود

برجام ,کنم ,همچنان ,اینکه ,تعقل ,شکل ,ایران و ,حفظ کردن ,برجام همچنان ,همچنان پابرجاست ,تعقل شکل ,برجام همچنان پابرجاست

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

BRIGHT FUTURE دانلود آهنگ خط هدف نهانِ دل تابلوسازی برجسته دانلود آهنگ الی پرواز یک دانشجو رژیم لاغری چاپ روی همه چیز